ZDROWY START W NOWY ROK SZKOLNY - POMYSŁY NA LUNCH BOX DLA DZIECI

ZDROWY START W NOWY ROK SZKOLNY - POMYSŁY NA LUNCH BOX DLA DZIECI

I zaczęło się… nowy rok szkolny czas start, a to oznacza, że nadszedł czas, aby pomyśleć o zdrowych i smacznych posiłkach dla naszych dzieci. Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie im pełnego i wartościowego odżywiania jest przygotowywanie lunch boxów w domu. Dzięki nim mamy kontrolę nad tym, po co sięgają nasze dzieciaki w ciągu dnia.

W naszych lunch boxach stawiamy na jakość i zdrowie, a jednym z naszych sekretów są bakalie oraz owoce liofilizowane. Dlaczego warto wybierać te produkty i dlaczego są one idealnym zastępstwem dla niezdrowych słodyczy?

pomysly-na-lunch-box-dla-dzieci-do-szkoly

OWOCE LIOFILIZOWANE - MAŁE KAWAŁKI ZDROWIA 

Owoce liofilizowane, to prawdziwe skarby natury zamknięte w małych kawałkach. Co to oznacza? Proces liofilizacji to metoda zamrażania owoców i usuwania z nich wody, a następnie suszenia. Dzięki temu zachowują one wszystkie swoje cenne składniki odżywcze, smak i aromat. Nasze owoce liofilizowane są wolne od sztucznych dodatków, cukru i konserwantów - to 100% owocu w najsmaczniejszej postaci.

DLACZEGO WARTO JE DODAWAĆ DO LUNCH BOXA SWOJEGO DZIECKA?

owoce-liofilizowane-bez-cukru-bez-konserwantow-hifood

✔️ Bogactwo witamin: Owoce liofilizowane to prawdziwa kopalnia witamin i minerałów. Dzięki nim dzieci dostają dawkę energii na cały dzień nauki.

✔️ Bez dodatku cukru: Nasze owoce liofilizowane nie zawierają dodatku cukru, co oznacza, że nie przyczyniają się do nadmiernego spożycia słodyczy i mogą pomóc w utrzymaniu zdrowego poziomu cukru we krwi.

✔️ Smak i tekstura: Dzieci uwielbiają chrupiące owoce liofilizowane, to znakomita alternatywa dla tradycyjnych słodyczy, zachowując przy tym naturalny smak owoców.

BAKALIE - ŹRÓDŁO BIAŁKA I ENERGII 

bakalie-swieze-zdrowe-premium-hifood-lunch-box

Nasze bakalie, to nie tylko pyszna przekąska, ale również cenne źródło białka, zdrowych tłuszczów i innych składników odżywczych. Dodanie ich do lunch boxa Twojego dziecka może przynieść wiele korzyści.

DLACZEGO WARTO DODAWAĆ BAKALIE DO LUNCH BOXA?

✔️ Białko i energia: Orzechy to doskonałe źródło białka i energii, co jest niezbędne dla rosnącego organizmu dziecka.

✔️ Zdrowe tłuszcze: Tłuszcze zawarte w orzechach pomagają w przyswajaniu witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, takich jak witamina A, D, E i K.

✔️ Sycące: Bakalie są sycące, co oznacza, że Twój maluch nie będzie czuł się głodny w trakcie zajęć.


suszone-owoce-bez-dodatku-cukru-hifood-lunch-box


Lunch boxy
to świetna okazja, aby zadbać o zdrową i zrównoważoną dietę naszych dzieci. Wybierając owoce liofilizowane i bakalie, dajemy im możliwość czerpania korzyści ze zdrowego odżywiania w każdym posiłku. Dzięki tym naturalnym przekąskom możemy ograniczyć spożycie niezdrowych słodyczy i przyczynić się do lepszego zdrowia i samopoczucia naszych dzieciaków.

Zadbajmy o to, co znajduje się w lunch boxach naszych dzieci, by zapewnić im mocną dawkę energii i składników odżywczych na cały dzień nauki! Życzymy udanego i zdrowego roku szkolnego!

zdrowe-lunch-box-do-szkoly-dla-dzieci-owoce-liofilizowane-bakalie-hifood

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź